فيلم و من! » زیباترین بازیگر زن بالیوود + عکس

فيلم و من!

فيلم ها و سريال هاي روز ايران و جهان رايگان دانلود كنيد!
زیباترین بازیگر زن بالیوود + عکس
نویسنده:
۲۳ آبان ۹۲

زیباترین بازیگر زن بالیوود + عکسپریانکا چوپرا زیباترین و محبوب ترین بازیگر زن بالیوود است. او در سال ۲۰۰۰ به عنوان ملکه زیبایی جهان انتخاب شد. در ادامه عکسهایی از این بازیگر مشهور را مشاهده نمایید. 

پریانکا چوپرا در هجدهم ژوئیه سال ۱۹۸۲ در خانواده‌ای تحصیل کرده چشم به جهان گشود. پریانکا چوپرا در سال ۲۰۰۰ به عنوان ملکه زیبایی جهان انتخاب شد و بعد از بازگشت به هندوستان به بالیوود روی آورد و با فیلم انداز به بالیوود معرفی شد.

پریانکا چوپرا
پریانکا چوپرا برای فیلم اعتراض ( ۲۰۰۴)Aitraaz برنده بهترین بازیگر نقش منفی از جشنواره فیلم فیر شد. فیلم اعتراض ( ۲۰۰۴)Aitraaz همراه با امریش پوری Amrish Puri بازی کرد که همچنین اخرین بازی امریش پوری Amrish Puri بازیگر برجسته درگذشته هندی بود.

عکس پریانکا چوپرا در حال صحبت کردن با موبایل

وی در سال ۲۰۰۸ با بازی در فیلم‌های دوستانا و فشن ثابت کرد که بهترین بازیگر حال حاضر سینمای هند است. او در سال ۲۰۰۸ به خاطر بازی چشمگیرش در فیلم فشن جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن را از جشنوارهٔ فیم فیر و دیگر جشواره‌های بالیوود دریافت کرد.

عکس پریانکا چوپرا بازیگر بالیوود
او همچنین دو آهنگ خوانده است که یکی از آنها به همراهی ویل.آی.ام به نام پاره کردن است و دیگری به همراه پیتبول به نام بیگانه است.

نظر دهید
دیدگاه‌ها خاموش