فيلم و من!

فيلم ها و سريال هاي روز ايران و جهان رايگان دانلود كنيد!

گفت و گو با بازیگر زنی که بازیگری, تدوین و صداگذاری میکند

نویسنده:
2 سپتامبر 14

 گفت و گو با بازیگر زنی که بازیگری, تدوین و صداگذاری میکند

10477103 284400535073196 2534083802035371217 n گفت و گو با بازیگر زنی که بازیگری, تدوین و صداگذاری میکند

 

              افسانه پاکرو را بیش از هر چیز به عنوان یک بازیگر می‌شناسیم، اما او این روز‌ها قالب کار خود را تغییر داده و به عنوان یک فیلمساز وارد عرصه مستندسازی شده است. پاکرو پس از ساخت فیلم‌های کوتاه این بار با فیلم مستند داستانی «فروشی» در هشتمین جشنواره فیلم پروین اعتصامی حضور یافته است. او معتقد است لازمه ساخت فیلم مستند و داستانی، پژوهش و تحقیق است و امکان ندارد فیلمی بسازید که این عنصر را نداشته باشد و موفق باشد. (بیشتر…)

نظر دهید
دیدگاه‌ها برای گفت و گو با بازیگر زنی که بازیگری, تدوین و صداگذاری میکند بسته هستند

ماجرای جالب ازدواج شیلا خداداد با جراح بینی‌اش

نویسنده:
29 آگوست 14
ماجرای جالب ازدواج  شیلا خداداد  با جراح بینی‌اش + عکس جدید همسر و فرزندش

من از زمانی که ازدواج کردم،دیگر کار نکردم.کوچک ترین تحمیل نظری از طرف فرزین به من صورت نگرفته است.همین جا هم بگویم که این به خواست قلبی خودم بوده نه اینکه همسرم من را محدود کرده باشد،اصلا اینطور نیست.

jl9GNcQ 520x520  ماجرای جالب ازدواج شیلا خداداد با جراح بینی‌اش + عکس جدید همسر و فرزندش

مصاحبه شیلا خداداد با نشریه نسل امروز به شرح زیر است.

*شما چطور باهم آشنا شدید و چه شد به این نتیجه رسیدید که می توانید زندگی مشترک داشته باشید؟من رفتم مطب دکتر وگفتم آقای دکتر،بینی من خیلی خوشگل است.لطفا اصرار نکنیدکه عمل کنم!دکترهم اصرارکردکه توحتما باید بینی ات را عمل کنی!من هم گفتم حالا چون شما اصرار داری،قبول بینی ام را عمل کن!(می خندد)

(بیشتر…)

مصاحبه با افسانه پاکرو و خواهرش سعیده

نویسنده:
23 مارس 14

        افسانه پاکرو متولد ۱۱ اردیبهشت ۱۳۶۲ اصالتش ترک است اما خودش در اهواز به دنیا آمده و خود را یک آبادانی می داند. خیلی ها به او می گویند: « این خونگرمی که داری برگرفته از خطه ای است که به دنیا آمده ای.» افسانه پاکرو، بازیگر جوانی است که این روزها گزیده کاری را انتخاب کرده و به دنبال ایده آل های خود است.

شخصی پاکرو مصاحبه با افسانه پاكرو و خواهرش سعیده + عکس های زیبا و بیوگرافی

او پس از گرفتن فوق دیپلم و گذراندن یک دوره کلاسهای استاد سمندریان برای بازی در فیلم محکومین بهشت در سال ۸۳ انتخاب شد و بعد از آن برای بازی در سریال رسم عاشقی دعوت شد و شهرت خود را در این سریال به دست آورد، از جمله فعالیتهای هنری اش عبارتند از: محکومین بهشت، پیدا و پنهان، رسم عاشقی، رؤیای خیس، محاکمه، زندگی شیرین، شیر و عسل و… (بیشتر…)

نظر دهید
دیدگاه‌ها برای مصاحبه با افسانه پاکرو و خواهرش سعیده بسته هستند